Náš tým


Hana Mičulková

Jmenuji se Hanka a svou pracovní kariéru jsem před více než 11 lety " odstartovala" jako fyzioterapeutka v zařízení pro handicapované děti. Jelikož je pro mě sport a pohyb velmi důležitý, ať už jde o lezení, kolo, nebo lyže, snažila jsem se děti žijící v ústavu, seznámit a zapojit do pohybových aktivit za branami zařízení. Hlavně lezení bylo pro ně velkou radostí. Dlouhodobě se věnuji pořádání táborů a sportovních kurzů pro děti. V zimě se věnuji výuce lyžování a snowboardingu dětí i dospělých. 6 let jsem vedla lyžařskou školu v Jeseníkách. Jako fyzioterapeutka dokáži pohyb usměrnit tak, aby jeho průběh měl správný a zdravý vliv, byl efektivní a zároveň byl zdrojem radosti. Cílem je využít sport a pohyb k rozvoji vašeho dítěte. Ať je pohyb posouvá dále, nabídnout také tyto aktivity dětem s handicapem. S využitím kompenzační pomůcky, ukázat, že sport je pro všechny. A to ve společnosti dětí bez pohybového omezení. Naučit je fungovat společně, pomáhat si navzájem a hlavně si společně užít pohybu na čerstvém vzduchu. 

Milica Peterková

Mimi, jinak ji známí neřeknou, je hotová střela. Energie má na rozdávání a to jí doma běhají tří neúnavní indiáni. Takže o zábavu má postaráno. Mimi je studnice skvělých nápadů a neúnavná průzkumnice jesenických hor. Hlavně ať je trasa co nejvíce do kopce, terénem, který rozhodně není pro nějaké "vořezávátka". Vystudovala pedagogiku pro střední umělecké školy a kreativity má za 10. Šije a vyrábí parádní designové oblečky, boty, pro velké i malé. Kdo ještě neznáte, tak 2b3 designe je výsledek její tvorby. Lyžování a snowbordingu se věnuje snad odjakživa. Své zkušenosti zúročila nejen na snowboardových závodech, ale později také při výuce dětiček i dospělých. Závodění má asi v krvi, protože svůj repertoár rozšířila o běžecké závody všech možný druhů, s překážkami i bez, do kopců i po rovině všech. možných  vzdáleností. Také lezení po skalách je ji velice blízké, prostě pohyb je její život. Velice ji oslovilo lyžování handicapovaných a tak nelenila, a posunula své vzdělání dál úspěšným absolvováním kurzu monoski, pod záštitou Olomoucké Univerzity. A protože prostě nevydrží stát na jednom místě, tak hned své zkušenosti převedla do praxe a již třetím rokem předává své vědomosti, dovednosti a entusiasmus dál a to přímo dětem s handicapem a nejen jim. Covidové časy ji zahnaly do mateřské školky, kde s dětmi tvoří, hraje si a narušuje morálku učitelům jako pedagogický asistent. Hravě zvládá také všechny logopedické nedostatky a to s šarmem certifikovaného logopedického preventisty. 

Gabriela Janoušková

Gabča, kdo ji pozná, ten si buďto zvykne a přímo oblíbí  její nekončící a neukočírovatelný tok energie, nebo to prostě nedá :-). Rozhodně ji nenajdete sedět na jednom místě, je nápomocná kdykoliv a jakkoliv podat pomocnou ruku, když je potřeba. A co víc, vždy s úsměvem. Někdy teda se umí přepnout i do "offline" režimu, ale to ji nic neubírá na jejich schopnostech. Svou nahromaděnou energii si vybíjí v bazénech, rybnících a jiných vodách, kde ji můžete vidět na startech různých závodů. Vyzkoušela roztodivná zaměstnání, ale nejvíce ji učarovala role lyžařské instruktorky a s lehkostí zvládá naučit pohybu na lyžích i ty nejmenší prcky. A protože ji zajímá opravdu všechno, když nás uviděla řádit s monoski, rozhodně se potřebovala všechno naučit a šířit radost i v těchto "vodách". Stejně jako Mimi, velkou část svého volného času, pokud ji teda nějaký zbývá, poněvadž je maminkou 4 dětí, ( kdo by to byl do ni řekl, co? :-)), tráví v kopcích , lukách, potůčcích a jiných zákoutích čarokrásných Jeseníků. 

Jan Kutáč

Honza, táta 4 dětí, zkušeností na rozdávanou. Závodník tělem i duší, jak na lyžích, tak na kole. Svou upracovanou manažerskou hlavu si nejraději jezdí větrat na naše soustředění s dětmi. Ač je to k nevíře, nejraději předává své všestranné sportovní dovednosti všem těm malým i větším "prďolům". A protože k tomu všemu je i velký šoumen, děti jej hltají plnými doušky. No a svou lehce uzemněnou mužskou energií drží celý ten náš někdy nadzemně lítající dream team v hranicích světské reality. A přitom všem se dokáže bezmezně vžít do hravého dětského světa.