Aktuality 

Máme pro Vás Novinku,  podpořte Denču sponzorským darem a získejte čepici MIGEJ dle svého výběru. Penízky poputují na uhrazení letního soustředění Denisky. Čepice jsme poctivě testovali v drsných horských podmínkách a připravili jsme pro Vás hned několik druhů. Tak co, kterou si vyberete? Výroby čepiček se ujala ostřílená šicí matadorka Mimi z Jeseníků. Není to žádný nováček, šitím a tvorbou se živí už pár let. Její další výrobky můžete zhlédnout ZDE. Odměnou Vám bude nejen hlava v teple, ale taky skvělý pocit, že se díky Vám  bude moct Denča prohánět na svém handbiku spolu s ostatními dětmi. A jako bonus Vás zahrneme detailním reportem z akce i s fotkami. 

Vybírejte, pište, těšíme se. Při poskytnutí daru v hodnotě 500 Kč získáváte jednu bavlněnou Migej čepici dle Vašeho výběru.  Za dar v hodnotě 900 Kč máte ručně pleteného merino kulicha. Pro výběr čepice nás prosím kontaktujte ZDE


11.3.2023

Zima sice ještě nezavřela za sebou vrátka, ale my už máme v hlavě letní soustředění, které se uskuteční v srpnu. Jako každý rok, pořádáme i letos týden na horách pro děti od 6-12 let. Týden plný pohybu, kola, lezení a her. Letos by se k nám moc ráda přidala "naše" zimní stálice Denča. A protože je vážně akční, chtěla by provětrat svůj handbike s dětmi v jesenických kopečcích. Že se dá lyžovat, i když jste upoután na vozík, to děti už vědí. A jak je to v létě? Moc rádi bychom, aby se nám podařilo vše uskutečnit a Denča mohla být s námi nejen v zimě, ale také v létě. Momentálně sháníme finanční podporu pro Denisku.

Za jakoukoliv podporu budeme vděční. 

Oslovili jsme Vás? Kontaktujte nás prosím zde

14.2.2023

Přinášíme krátký report z právě proběhlého soustředění. Počasí nám vyšlo nejlépe jak mohlo. Děti se v lyžařských dovednostech posunuly zase o krok dál. Denča už řeže oblouky jako dračice. Monoski není tabu a děti vám klidně povypráví jak jde lyžovat i když to na lyžích prostě nejde a pod kopcem máte zaparkovaný vozík nebo chodítko. Všichni jsou plni dojmů.. no a instruktorský tým? Naprosto spokojen😊. Tímto uzavíráme letošní soustředění, fotky a videa z akce si můžete prohlédnout ZDE.  


18.12.2022
 Díky Vám se podařilo nasbírat potřebný počet "pohybobodů" pro náš projekt v aplikaci nadace ČEZ- pomáhej pohybem. To je skvělé, moc Vám všem děkujeme, za energii, pohyb a náklonnost. Díky vaši podpoře budeme moci pořídit monoski. Děkujeme.


1.11.2022
Blíží se zima a my se připravujeme na druhý ročník zimního soustředění pro všechny. Kapacita soustředění je již naplněna a naší snahou je teď získat finanční podporu pro Denču, aby se mohla po kopci prohánět s ostatními dětmi jako loni. Deniska je z druhého konce republiky a  pro maminku je to do Jeseníků daleká cesta. Ale my se těšíme a věříme, že vše vyjde podle plánu.  A že díky sponzorům, kteří Denču podpoří,  zažijeme zase všichni spolu tu pravou zimu na lyžích. Tak nám držte palce. 

Nově je také náš projekt v programu skupiny ČEZ : Pomáhaj pohybem. Podpořit náš projekt můžete zde:

https://pomahejpohybem.cz/

Stáhněte si aplikaci, běhejte, choďte, sportujte, hýbejte se. Nasbíranými body, které se Vám za pohyb generují, můžete podpořit náš projekt. V aplikaci si vyberete projekt, který chcete podpořit a nás naleznete snadno, vyhledejte prostě projekt MONOSKI. Děkujeme a těšíme se. 


 Reportáž z loňského soustředění ZDE