Aktuality 

Letní soustředění se náramně povedlo. Sluníčko nám svítilo celý týden a zážitků máme nepočítaně. Děti se posunuly ve svých cyklo-lezeckých dovednostech. Denča ukázala, že není žádné ořezávátko a děti se nestačily divit. Všichni si rozšířili obzory a handbike už není žádné tabu. Koukněte se sami do naší fotogalerie. Nebo mrkněte na reportáž České televize zde.

Máme pro Vás Novinku,  podpořte Migej sponzorským darem a získejte čepici MIGEJ dle svého výběru. Penízky poputují na uhrazení soustředění pro děti s handicapem i bez. Čepice jsme poctivě testovali v drsných horských podmínkách a připravili jsme pro Vás hned několik druhů. Tak co, kterou si vyberete? Výroby čepiček se ujala ostřílená šicí matadorka Mimi z Jeseníků. Není to žádný nováček, šitím a tvorbou se živí už pár let. Její další výrobky můžete zhlédnout ZDE. Odměnou Vám bude nejen hlava v teple, ale taky skvělý pocit, že se díky Vám  bude moct děti prohánět na svém handbiku, či monoski spolu s ostatními dětmi. A jako bonus Vás zahrneme detailním reportem z akce i s fotkami. 

Vybírejte, pište, těšíme se. Při poskytnutí daru v hodnotě 500 Kč získáváte jednu bavlněnou Migej čepici dle Vašeho výběru.  Za dar v hodnotě 900 Kč máte ručně pleteného merino kulicha. Nově přidáváme také smaltové hrníčky.  Pro výběr čepice nás prosím kontaktujte ZDE


11.3.2023

Zima sice ještě nezavřela za sebou vrátka, ale my už máme v hlavě letní soustředění, které se uskuteční v srpnu. Jako každý rok, pořádáme i letos týden na horách pro děti od 6-12 let. Týden plný pohybu, kola, lezení a her. Letos by se k nám moc ráda přidala "naše" zimní stálice Denča. A protože je vážně akční, chtěla by provětrat svůj handbike s dětmi v jesenických kopečcích. Že se dá lyžovat, i když jste upoután na vozík, to děti už vědí. A jak je to v létě? Moc rádi bychom, aby se nám podařilo vše uskutečnit a Denča mohla být s námi nejen v zimě, ale také v létě. Momentálně sháníme finanční podporu pro Denisku.

Za jakoukoliv podporu budeme vděční. 

Oslovili jsme Vás? Kontaktujte nás prosím zde

14.2.2023

Přinášíme krátký report z právě proběhlého soustředění. Počasí nám vyšlo nejlépe jak mohlo. Děti se v lyžařských dovednostech posunuly zase o krok dál. Denča už řeže oblouky jako dračice. Monoski není tabu a děti vám klidně povypráví jak jde lyžovat i když to na lyžích prostě nejde a pod kopcem máte zaparkovaný vozík nebo chodítko. Všichni jsou plni dojmů.. no a instruktorský tým? Naprosto spokojen😊. Tímto uzavíráme letošní soustředění, fotky a videa z akce si můžete prohlédnout ZDE.  


18.12.2022
 Díky Vám se podařilo nasbírat potřebný počet "pohybobodů" pro náš projekt v aplikaci nadace ČEZ- pomáhej pohybem. To je skvělé, moc Vám všem děkujeme, za energii, pohyb a náklonnost. Díky vaši podpoře budeme moci pořídit monoski. Děkujeme.


1.11.2022
Blíží se zima a my se připravujeme na druhý ročník zimního soustředění pro všechny. Kapacita soustředění je již naplněna a naší snahou je teď získat finanční podporu pro Denču, aby se mohla po kopci prohánět s ostatními dětmi jako loni. Deniska je z druhého konce republiky a  pro maminku je to do Jeseníků daleká cesta. Ale my se těšíme a věříme, že vše vyjde podle plánu.  A že díky sponzorům, kteří Denču podpoří,  zažijeme zase všichni spolu tu pravou zimu na lyžích. Tak nám držte palce. 

Nově je také náš projekt v programu skupiny ČEZ : Pomáhaj pohybem. Podpořit náš projekt můžete zde:

https://pomahejpohybem.cz/

Stáhněte si aplikaci, běhejte, choďte, sportujte, hýbejte se. Nasbíranými body, které se Vám za pohyb generují, můžete podpořit náš projekt. V aplikaci si vyberete projekt, který chcete podpořit a nás naleznete snadno, vyhledejte prostě projekt MONOSKI. Děkujeme a těšíme se. 


 Reportáž z loňského soustředění ZDE